Süper Fm Dinliyorsunuz

Süper Fm Dinle

Süper Fm radyosu hakkında

Süper FM, merkezi İstanbul’da olan, ulusal çapta yayın yapan radyo kanalıdır. Ayrıca Türksat 2A Uydusu üzerinden de dinlenebilmektedir. Türkiye’nin ilk özel radyolarından olan Süper FM, Türkçe sözlü popüler müzik yayını yapmaktadır. Türkiye’de radyoculuk anlamında ilklerin arasında olan Süper FM dinleyicisi için 28 Ağustos 1992 yılında kurularak, ilk kurulan radyolar arasında olmasıyla farklı bir yere sahiptir. İstanbul merkezli olmasının yanı sıra, İstanbul’dan kulak vermek isteyenlerin 90.8 Frekansı üzerinden karasal yayından faydalanmaları mümkündür. Ayrıca Türkiye’nin birçok ilinde de karasal yayın yapan Süper FM, Türkçe Pop müzik yayınları yaparak, canlı dinleyenleri eğlendirmek ve dinlendirmektedir. Kurulduğu gün çalınan ilk şarkının Fatih Erkoç’un “Oynatmaya Az Kaldı” adlı parçası olması gibi bir dip not verelim.

Uzan Grubu bünyesinde yayın hayatına başlayan Süper FM, 2003 yılında TMSF ‘nin Uzan Grubuna el koymasının adından, bir süreliğine TMSF çatısı altında hizmet vermeye devam etmiştir. 2005 Eylül’de yapılan ihaleyle birlikte Canwest Grubuna satılmasının ardından, 2009 yılına kadar bu şirket bünyesinde kalmıştır. Ardından Actera Group’a satılmasının ardından 2011 yılına kadar da bu şirket çatısı altında kalmıştır. Daha sonraki dönemde ise, 23 Eylül 2014 yılında Karnaval Platformu bünyesine girmiştir ve günümüzde Karnaval Radyoları arasındaki yerini korumaktadır. Bu platformun radyoları çok çeşitli müzik kategorilerinde renkli radyo isimleriyle siz değerli dinleyenlere hizmet verir. Bunlardan sadece bir kaçı, Arabesk müzik kategorisinde; Efkar FM, Nostalji müzik türünde; Radyo Pop 90 ve Retro müzik radyosu olan Retro Türk sadece birkaçıdır. ‘Türkiye’nin En Süperi: Süper FM’ sloganına sahip olan Süper FM, Duygu Özkan, Banu Aksuyek ve Ahmet Kamil Taşkın gibi kaliteli yayıncılara sahip olmasının yanı sıra, ‘Tamamen Duygusal’ gibi farklı özellikteki programlara da yayınlarında yer verilmektedir. Ayrıca ‘Zühal Topal’ın Günlüğü’ adıyla yayına girecek olan yeni bir programla da, farklı bir tarza hitap etmeyi planlamaktadır.

Kaliteli yayıncılık ve köklü bir yapıya sahip olmasının getirmiş olduğu ağırlıkla birlikte, Türkçe Pop anlamında ihtiyacınız olan her türlü içeriğe, mükemmel müziklere ve harika programlara sahip olan Süper FM dinleyicisine adı gibi süper bir yayıncılık anlayışına sahip özel bir frekanstır. Karasal yayın yapılan illerde radyo üzerinden, ayrıca karnaval platformunun internet sayfası ve iOS Android uygulamaları sayesinde de akıllı telefonlarınızdan kolaylıkla mobil dinlemeye başlayıp, harika yayın akışlarına ulaşabileceğiniz mobil Süper FM ile hızınızı kesmeden canlı yayın hayatına devam ediyor.

Deneyimli kadrosuyla gün geçtikçe gelişen mükemmel bir radyo olan Süper FM sabah programları aracılığıyla da en iyi Türkçe Pop yayınlarına ulaşmanızın yanı sıra, gerçek manada kaliteli yayıncılara erişiminizi de sağlıyor. Birbirinden kaliteli yayıncılarla birlikte, istek parçalarınızın anında çalınmasını, programlara katılabilmenin vereceği mutluluğu tadabileceğiniz gibi, ortak olmanın getireceği farklı tecrübelere de ulaşabilirsiniz.

Süper FM dinle seçenekleri ile birlikte katılacağınız müzik şölenlerinde, Türkçe Pop’un son örnekleri ve eskiye dair en iyi çalışmalarına ulaşabileceğinizi bilmelisiniz. İstanbul üzerinden karasal yayınla dinlemenin vereceği tadın yanı sıra, web üzerinden de farklı bir alternatif olacak Süper FM, her koşulda mobilde bile kaliteli, etkileyici ve canlı yayın olanakları sunacaktır. Türkiye’nin en köklü ve en iyi radyoları arasında olmaya devam eden Süper FM, kaliteli yayıncılık anlayışını, gerçekten işini severek yapan bir ekibe ve yanında bulunan farklı kişiliklere sahip yayıncılara borçludur. Her yeni güne mükemmel bir şarkı için, bu frekansı tercih edebilirsiniz.

Yayın akışı içerisinde genel olarak Türkçe pop müzik eserlerine yer veren Süper FM, farklı müzik türlerinide çalarak, müzik çeşitliliğini sağlamaktadır. Türkiye’de Türkçe pop müzik denildiğinde ilk akla gelen radyo Süper FM Top 20 ve Top 40 özel listeleri ile bütün dikkatleri üzerine başarı ile toplamıştır. Süper FM’in diğer müzik türlerinede yer vermesi, diğer müzik türlerini dinleyen radyo dinleyicilerinin Süper FM frekansında buluşmasını sağlamaktadır.