Slow Türk Dinliyorsunuz

Slow Türk Dinle

Slow Türk  radyosu hakkında

Slow Türk, İstanbul “dan 95.3 FM frekansından “Aşkın Frekansı” sloganıyla yayın yapan ulusal bir radyo istasyonudur. Türkçe slow şarkıları yayınlayan ulusal bir aşk radyosudur. İstanbul’dan 95.3 FM frekansı ile “Aşkın Frekansı” sloganıyla yayın yapmaktadır. Radyonom radyolarından olan Slow Türk, dinlenmesi için 30 Kasım 2005 tarihinde kurulmuş olup, Slow müzikler yayınlamaya başlamıştır. Sadece İstanbul üzerinden 95.3 frekansıyla karasal yayın yapmayıp, aynı zamanda Türkiye’nin değişik illerinde karasal yayın frekansları aracılığıyla ve radyonom üzerinden web yayınları yapmaktadır. Bunun yanı sıra, teknolojiyi aktif olarak kullanmasının yararları olarak akıllı telefonlara uygulama indirerek de dinleyebileceğiniz Radyo Slow Türk, Türkçe yavaş müziklerin en iyi adresi olarak bilinmektedir.

Birbirinden farklı ve keyifli sohbetleri olan yayıncılarının yanı sıra, mükemmel bir program çeşitliliğine sahip olan İstanbul 95.3 frekansı, Slow müzik anlamında öncü olmaktadır. Radyonom bünyesine girmeden önce karasal yayınlarına devam eden ve belli bir süre sonra web üzerinden yayınlarını sürdüren Radyo Slow Türk, şimdi radyonom üzerinden sorunsuzca radyo yayını yapan, en kaliteli Türkçe Slow müzik radyoları arasında gösterilmektedir. Didem Şehitoğlu, Haluk Sarıtaş, Yağmur Gümüşyay, Şeyma Şener gibi kaliteli yayıncıların yapmış olduğu yayınlarla eğlenebilir, hüzünlenebilirsiniz. Her türlü duyguyu ve kaliteli zaman geçirmeyi mükemmel biçimde yansıtan, her zaman mükemmel yavaş bir şarkıyla kendinizden geçebileceğiniz Slow Türk dinle yayınlarına ara vermeden 10 yılın üzerinde bir zaman diliminde devam etmektedir. ‘Aşkın Frekansı’ sloganıyla günümüze kadar gelen yapısı, aslında tüm gerçekliği ve yayın anlayışını meydana koymaktadır.

Karasal yayın ve internet yayıncılığının yanı sıra, akıllı telefonlarınızla da oldukça basit bir şekilde Radyo Slow Türk mobil dinleyebileceğiniz ulaşması kolay, iOS veya Android işletim sistemine sahip olan telefonlarınızda bulunan marketlerden Radyo Slow Türk dinle olarak aratabileceğiniz gibi, Radyonom uygulamasını indirerek de, kolaylıkla dinlemeye başlayabilir, en kaliteli ve en sağlam dinlendirici müzik arşivine ulaşabilirsiniz. Birbirinden duygusal ve aşk dolu mükemmel slow şarkıların sunulduğu, gerçek anlamda kaliteli ve harika programların hepsine tek seferde erişmek için Slow Türk radyoyu tercih edebilir, aşkın sesine kulak verebilirsiniz. Nilay, Aşkın Sesi Cenk, Turgay Kargı, Gece Mavisi ve Elif gibi yayınlara erişim sağlayacağınız gibi, yayına ortak olmak için WhatsApp üzerinden mesajlarınızı ulaştırabilir, istek parçalarınızı da yayıncıların çalması için mesajlarınıza ekleyebilirsiniz.

Dinleyicilerini daima memnun etmeyi ve slow şarkılarla buluşturmayı amaç edinmiş mükemmel radyoların başında gelen Slow Türk FM, kaliteli müziğin adresi olarak yıllardır hizmet verirken, kalitesini asla azaltmayıp, her daim en iyi radyoculuk anlayışına sahip olmasıyla bilinmektedir. Aşk şarkıları ve duygusal anlamda ihtiyacınız olan tüm durumları sizlere yansıtan, en iyi şekilde dinleme kalitesine ve sunumlarına ulaşacağınız eşsiz bir yapıya sahip olması da, kalitenin asla tesadüf olmadığını ve seçici toplumumuzun onayı almanın ne kadar zor olduğunu ispatlar niteliktedir.

En hit ve en bilinen slow şarkıları, en kaliteli şekilde kulaklarınıza getiren, mükemmel sorunların önüne geçerken, acınızı veya duygusal anlarınızı en doğru şekilde paylaşacak harika bir ortama girebilirsiniz. Sizlerde duygularınızı paylaşmak için Radyo Slow Türk FM’i dinlemeyi tercih edebilirsiniz.


Slow Türk istek hattı :

İstekleriniz Hafta içi hergün 11:00 – 15:00 saatleri arasında ”Aşkın Sesi Cenk” ile sevdiklerinize ulaşıyor. Cep telefonunuzun mesaj bölümünün ilk kısmına slow yazın, 3004’e yollayın. Ya da cenk@slowturkradyo.com adresine mail atın.