Radyo 45lik Dinle Dinliyorsunuz

Radyo 45lik Dinle Dinle

Radyo 45lik Dinle radyosu hakkında

İstanbul merkezli radyolardan olan Radyo 45’lik, 45’lik tadında şarkılarla ve döneme ait muhteşem eserlerle, dinleyenlerini daima en eskilere taşımayı amaçlayan nostalji tadında bir radyodur. İlk yayını 2015 yılında yapan, Gitassi Medya Grubu çatısı altında kurulduğu günden beri hizmet vermeye devam etmektedir. Yayın formatına baktığımız zaman, nostaljinin derinliklerine inmek elbette mümkün. Çünkü 70’li, 80’li ve 90’lı yıllara ait muhteşem eserlere daima kulak verebileceğiniz bir yayın akışı sizleri bekliyor olacak. İstanbul ve civarında nostalji 45lik fm diyede bilinen 45lik radyo eski toprak hedef dinleyici kitlesi ile çok kısa zamanda başarılı geri dönüşleri sağlamıştır.

Geçmişe damga vurmuş, her zaman dinlenmeye ve yaşamaya devam edecek olan eşsiz şarkılara, birbirinden değerli eserlere ve bunları servis eden mükemmel yayıncılara ulaşacağınız Radyo 45’lik, İstanbul üzerinden 91.2 ve İzmir ise 107.0 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Bunun haricinde, kendi internet sitesinden ve farklı platformlardan da web radyosu statüsüne sahip olan bu radyoda, kendinizi bulacaksınız. Belli bir yaşın üzerinde olan dinleyicilerin oldukça sık tercih ettiği, güzel sohbetler ve kaliteli yayınlara kulak verirken; daima eski zamanlara ait şarkıların da tadını çıkarttığı radyo, ‘ Türk Müziğinde İz Bırakan Şarkılar’ sloganıyla girdiği bu yolda, başarılı bir çizgi izlemektedir.

Yayında yer alan şarkılar her ne kadar kaliteli ve nostalji tadını doruklarda yaşamanızı sağlayacaksa; yayınları yapan eşsiz diksiyona ve mükemmel sohbetlere sahip olan yayıncıları da, o derecede etkili iletişim kuracaktır. Gündemden maddeler ve eskiye dair incelenmesi gereken her şeye yer verilen bu frekanstan, geçmişinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Unutulması büyük üzüntü verecek ama unutulmaya yüz tutmuş büyük üstatların şarkılarını problemsiz biçimde ve tek kanaldan dinlemenize olanak sunulan Radyo 45’lik, Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Hamiyet Yüceses ve Safiye Ayla gibi büyük sanatçıların şarkılarına ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Her koşulda olağanüstü bir huzur ve dinlendirici etkiye sahip olup, tarihin tozlu sayfalarından eşsiz bir tat sunacak olan Radyo 45’lik sayesinde, sizlerde kendinize mükemmel bir sayfa açabilirsiniz. Kaliteli, kesintisiz ve seviyeli yayınlarıyla dikkat çeken bu radyoda, kendinizden bir parça bulmanız muhtemeldir. Dinleyerek eskileri yaşamak isteyen herkesin davetli olduğu ve her şarkıda farklı bir anınızın canlanacağı bu Radyo 45lik ile hem eğlenip, hem hüzünleneceksiniz. Radyo kırk beşlik hakkında daha fazla bilgi almak için dinlemekte olduğunuz süre gelen yayınları kesintisiz dinleyebilirsiniz. Ayrıca Radyo 45’lik mobil dinle hizmetimizde sayfamızda şuanda aktiftir. Mobil dinleyebilmeniz için cep telefonlarınız üzerinden fm 45lik radyo sayfasına giriş yapmanız yeterlidir.

Radyo kanalı İstanbul frekansını güncellemiştir. Artık 89.4 yerine İstanbul 91.2 fm bandı üzerinden Radyo 45’lik efsanesini canlı dinleyebileceksiniz. İstasyon, yoğun ilgi gösteren İzmir halkını da unutmuş değil. İzmir ve çevresinden 107.0 frekansı üzerinden takip edebilirsiniz.