Power Pop Dinliyorsunuz

Power Pop Dinle

Power Pop radyosu hakkında

Power Pop dinleyenlerine radyo Power FM tecrübesinin farkındalığı ile sesleniyor. Power Group radyoları bünyesinde ulusal alanda ve internet üzerinde bir çok radyo frekansı barındırmaktadır. Kasım 1992 yılında kurulmuş bu eski frekans yayıncılıkta uzman kadrosu ile müziğin her türünde dinleyicilerine yıllardır kesintisiz hizmet sunuyor. Kanal sadece pop müzik dinlemeyi sevenler için bu müzik alanını ayrı bir frekansta kategori halinde sunmaya başladı. Power Pop, en iyi ve en yeni pop müzikleri sloganında geçtiği gibi artık bu isimle de canlı yayınlarında sürdürmeye devam edecek. Türkiye’nin en güçlü müzik platformu  olarak gösterebileceğimiz bu kuruluşa ait 2 adet televizyon kanalı, 25 web radyo, dünyanın en iyi yayıncı dj’leri, podcast’ler ve müzik dünyasına dair her şey burada.

Radyo Power Pop dinle seçeneklerine karasal canlı yayınlarını da dahil etmiştir. Bunlar karasal yayınlara girebilmeniz için İstanbul 100.2, İzmir 94.5 frekanslarıdır. Evinizde dinlenirken veya aracınızla yolculuk esnasında bu karasal radyo frekansları ile yayınları takip edebilirsiniz. Ayrıca internet bulunan her cihazdan bu muhteşem eserleri ve sunumları kesintisiz biçimde online dinleyebilirsiniz. Türkçe Pop müzik tutkunlarının severek dinleyeceği ve sürekli güncel tutulan Power Pop 10 müzik listesini beğenerek dinleyeceksiniz. Ek olarak radyo kanalının resmi web sayfası üzerinden çeşitli etkinliklere dahil olabilir, müzik haberleri ve albüm yorumları gibi çalışmaları takip edebilirsiniz. Yayın akışını sürekli güncel tutulmasını sağlayan yöneticiler, takipçilerine bu müzik kategorisinde verilebilecek en ideal hizmeti vermektedir. Sizde bu sönmeyen Türkçe Pop müzik şölenine dahil olmak için yayınları sürekli gözleyin. Birde bu müziklerin akustik yapıdaki versiyonlarını dinlemek için Power Türk Akustik radyosunu ziyaret edin.

Her zaman merakla aradığınız müziklerin, hiç bir yerde duymadığınız remixlerini işitmek için en doğru adrestesiniz. Çünkü burası tüm yeni Türkçe müzik akımlarının buluştuğu en doğru nokta. Eğer bir Türkçe Pop müzik sevdalısı iseniz bu fm bandını İstanbul için 100.2, İzmir için ise 94.5 olarak aklınızın bir köşesine kazıyın. Alternatif radyo Power Pop dinle seçeneği olarak internet aracılığıyla mobil dinlemede gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile canlı müzik akışı dinletilerini ve remixlerini paylaşmak için sayfamız üzerinde yer açtığımız sosyal medya çubuklarımızı kullanabilirsiniz.