Number One Türk Doksanlar Dinliyorsunuz

Number One Türk Doksanlar Dinle

Number One Türk Doksanlar radyosu hakkında

Number One Türk Doksanlar ile 90’lı yılların en popüler nostaljik müziklerini dinleyin. Doksanlı yılların Türkçe pop müziklerini peş peşe ara vermeden dinlemenin en güzel yolu Number1 Türk 90’lar frekansı üzerinden geçmektedir. Eskiden dinlenen ancak eskimeyen bu müzik eserlerini çalan Number1 Türk 90’lar radyosu sizleri gençlik veya çocukluk zamanlarınızı hatırlamanızı sağlayacaktır. Radyo listesinde yer verdiği tüm şarkıları nostaljik parçalar olarak adlandırabileceğimiz gibi, bu müzikleri hayranları dinleyebilmek için sürekli arama motorlarında arıyorlardı. Number One ekibi bu eksikliği kısa sürede fark edip üzerine giderek, Number One Türk Doksanlar radyo kanalını kurmuştur.

Müzik kanalı 1990’lı yılların tamamı ve 2000’li senelerin başlarında ülkemizde sevilerek dinlenen Türkçe pop, arabesk, ve slow müziklerin tamamını takip edebileceğiniz özel bir yayına sahiptir. Tüm bunları gerçekleştirirken Number1 canlı yayınlarında bulunan canlı yayın kalitesinden asla ödün vermemektedir. Vakti zamanında Türkiye’nin gündeminden düşmeyen şarkıları art arda kesintisiz dinleyin. Klasikleşmiş bu şarkılar ile sizlerde geçmişinizi ve hatıralarını anımsayacak, Number1 Türk 90’lar radyosunun bağımlısı haline geleceksiniz. Çünkü 1990 lı yılların efsane müzikleri geçmişinizin sıcak dünyasına açılan bir kapı görevi görecektir. Kısaca Number One Türk Doksanlar unutulmayan müzik eserlerinin en doğru adresidir.

Number One Türk 90’lar bağlı olduğu muzik grubunun yayın kalitesini üzerinde barındırır. Tüm müzikleri dijital yüksek ses kalitesiyle sunulmakta olup günün 7 gün 24 saati aralıksız canlı yayınlar düzenlemektedir. Gecmiş tarihte yazılan eserlerden, gündemin slow müzik eserlerini kıyaslamak isterseniz; Number One Türk Slow radyosunu gözlemleyin.  Teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı canlı yayınlarda Number1 grubunun tecrübeli çalışanlarının imzasını sizde gözleyeceksiniz. Radyoyu bilgisayar, tablet ve cep telefonlarınız ile mobil dinleyebilirsiniz. Number1 Türk 90’lar hakkında daha çok bilgi edinmek için resmi web sayfasına geçerek okuyabilirsiniz.