Küpe Fm Dinliyorsunuz

Küpe Fm Dinle

Küpe Fm radyosu hakkında

Küpe FM, İstanbul’un Silivri ilçesinden radyo kullanıcılarının müzik dinleme zevkini yükselten bir frekanstır. Aynı zamanda Haziran 1994 senesinde kurumsal kimliğiyle kurulmuştur. Bölgesinde 22 vericiyle hayranlarına ulaşan kanal, bu alanda bölgesinde önde gelen lider radyolar arasındaki yerini almıştır. Genellikle popüler şarkı listeleri yapar ve takipçilerinin ilgi ve beğenilerini ön planda tutmaya özen gösterir. Stüdyo hafta için ayrı, hafta-sonu için ayrı düzenlenmiş bir yayın akışına sahiptir. İşinin ehli ve sevilen programcı kadrosu ve her zaman zevkle takip edilen eğlenceli programlarıyla neşenize neşe katacak. Dünden bugüne listelerde en çok kalan, en çok dinlenen liste başı şarkılar ile misafirlerini büyüleyecek eserler Küpe FM canlı yayınlarında.

Kadro “Sabah Haberleri, Yeni Bir Gün, Gündüz Yolculuğu, Müzik Keyfi, Paydos ve Güne Veda” gibi bir çok programı özveri ile hazırlamakta. Eski ve yeni en hit şarkılardan oluşan içeriğiyle günün her saatinde size çok yakın. Müzik konusunda oldukça iddialı olan yönetim, mevcut pozisyonunu “Müzikal Takınız” mottosuyla seslendirmekte. Evde veya işte, serbest zamanlarınızda veya işyerinizde istediğiniz zaman sizinle. İnternet çıktıları ile cebinizde, akıllı cihazlarınızda ve bilgisayarınızda kısaca gün boyu hep yanınızda olacak. Her saat başı dahil olan güncel haber bültenleriyle ülke gündemini objektif olarak sizlere taşıyor. Küpe FM 89.7 ayrıca açılış, konser, fuar, seminer, tiyatro ve konferans gibi kültürel ve sanatsal etkinlikler için organizatörlerin medya partneri olarak en çok tercih edilen yayın kuruluşu olmaya devam ediyor. Stüdyo bölgesel bir istasyon olduğundan Marmara insanın tamamını kucaklayacak arşivler hazırlamakta. Bunlar müzik haberlerinden podcast’lere kadar güncellenmekte. Frekansın resmi internet sitesinde eski programları kayıtlarına ve podcast’lere ulaşabilir, ücretsiz indirerek istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz. Merkezin eğer karasalda, ulusal çapta bir kapsama alanına, gelecekte sahip olacağını varsayarsak, neticesinde örneğin bugünkü Alem FM stüdyosunun seslenebildiği kitleye kolayca ulaşabileceğinden şüphemiz yok. Çünkü gerçek anlamda, tüm hizmet arzlarında, kaliteden asla ödün vermemektedirler.

Küpe FM yılların birikimi olan tecrübesini çalışmalarına etkin bir şekilde yansıtmayı başarıyor. Dile kolay neredeyse 30 yıllık tecrübe. Dünyanın en eski kıtalarında iki ayrı medeniyetin birleşme noktasında yer alan en büyük metropol şehri olan  İstanbul‘da ayakta kalabilmek, en başta alkışlanması gereken bir başarı öyküsüdür. Küpe FM sadece bununla yetinmeyip programlarının içerik kalitesi hem yüksek ses kalitesiyle takip edilen, bölgesinde lokomotif bir aile olmayı başarıyor. Ayrıca istasyon Trakya’nın en çok tercih edilen radyosu. Marmara’da gerçekleştirilen her türlü siyasi, sosyal, kültürel ve eğitsel etkinliğin öncesini ve sonrasını zengin yorumlarıyla dinleyenlerine taşıyor. İnsanları faydalı yayın akışlarından katiyen koparmayan programcıları, toplumu bilgilendiren bir sorumluluğu yerine getiriyor. Bu frekansı mutlaka değerlendirmelerinize dahil etmelisiniz. Zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Kesinlikle keyifli vakit geçirecek ve tekrar tekrar açmak isteyeceksiniz.