Best Fm Dinliyorsunuz

Best Fm Dinle

Best Fm radyosu hakkında

İlk olarak 5 Şubat 1993 yılında yayın hayatına başlayan 98.4 Best FM dinleyecisine Ajda Pekkan’ın “Kimler geldi, kimler geçti” şarkısıyla İstanbul Merkez Stüdyolarında yayın hayatına başlamıştır. Türkiye çapında çoğu ilde karasal yayın yapan, aynı zamanda 2006 yılı itibariyle de web yayıncılığına başlayan ulusal canlı radyo kanalıdır. Ayrıca Türkiye’de mobil yayın yapan ilk radyo olmasıyla da bilinen Best FM, Türkçe Pop müzik formatına sahip olmasının yanı sıra, canlı yayıncılarıyla da ön plana çıkmaktadır. ‘Radyonuz Açık Olsun’ sloganıyla varlığını sürdüren ve mükemmel bir site tasarımıyla birlikte süslenmiş olan yayıncılık anlayışına sahip olan Radyo Best FM, dilediğiniz gibi popüler müziklere kulak vereceğiniz, yayınlarda kaliteli zamanlar geçireceğiniz gibi kendinden emin tavra sahip olan yayıncılara da ulaşacağınız bir radyodur.

Basın Tribünü, Gazoz Ağacı, Serdar Yayında, Hitnoz, Festival, J Vitamini ve Basın Tribünü Özel gibi birbirinden farklı formatlara sahip programlarıyla insanları her zaman eğlendirmenin yanı sıra; tartışma ve gündemden incelemelerle de karşılarına çıkmaktadır. Cem Arslan, Serdar Gökalp, Yasemin Şefik, Altan Kiraz, Gökhan Dinç, Jale Şengül, Ahmet Çakar ve Ufuk Karcı gibi profesyonel anlamda radyo yayıncılığı yapan isimlere de sahip olması, her zaman eğlenceye ortak olmanızı sağlayan programlara erişmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı tasarımlara ve programcılık anlayışına sahip olan Best FM, Türkçe popüler müzik kültürünü sürdüren en iyi radyolardan olduğu gibi, Türkiye’nin ilk frekans radyoları arasındaki yerini de korumaktadır.

Her an kaliteli yayıncılık ve cesurca eleştirilerin yapıldığı, gerçek anlamda mükemmel bir yayıncılığı benimseyen Best FM, hem müzik ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacağı gibi, hem de mükemmel incelemeler ve kulaklarınızın pasını silecek tartışma programlarına sahiptir. İstanbul Merkezli radyolar arasında olan frekans, İstanbul ve çevresinde 98.4 Frekansından karasal yayın yaparken, diğer illerde de farklı frekanslardan yayın yapmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde karasal canlı yayın yapan Best FM’e ayrıca internet üzerinden internet siteleri ayrıcalıklarıyla da kavuşabilirsiniz.

İnternet radyoculuğunun da ilkleri arasında yer alan Radyo Best FM, aynı zamanda sitesinde sunduğu fırsatlar ve dinleyicilerin ilgisini çekecek bir tasarımla da daha fazla alternatif sunmaktadır. Haber bültenleri ve sitede yer alan gündem haberleri, hava durumu, döviz kurları, yayınlar ve yayıncılar hakkındaki detaylar, Best 20 ve iletişim bölümüyle de en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Hal böyle olunca, Best FM ‘e ulaşmakta ciddi manada önem ve özen isteyen bir durum haline gelmektedir.

Kolaylıkla erişebileceğiniz ve farklı olarak sizleri eğlendirecek yayıncılara ulaşabileceğiniz Best FM ile en iyi Türkçe Pop müziklere istek isteyerek ulaşabilir, gündemde yerini koruyan her türlü parçaya ulaşabilirsiniz. Özellikle remix parçaların yayınlarına özel olarak yer verilen ve belli saatlerde en kaliteli remixlerin sunulduğu radyo olarak karşımıza çıkması da, remixten hoşlananlar için kaliteli bir görüntü ve eğlendirici bir yapı sergilemektedir. En eğlenceli, en hareketli ve en kaliteli yayınlara katılmak için artık Best FM mobil dinle imkanlarını da tercih edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri:
ADANA 87.8
AKSARAY 107.0
ANKARA DİKMEN 98.3
ANTALYA ALANYA 98.4
ANTALYA 98.4
AYDIN 94.0
BALIKESİR EDREMİT 102.0
BALIKESİR BANDIRMA 102.0
BALIKESİR 95.5
BOLU 98.4
BURDUR 89.2
BURSA 98.4
ÇANAKKALE 98.4
DENİZLİ 98.4
DÜZCE 106.4
EDİRNE 89.3
ERZURUM 98.4
ESKİŞEHİR 97.5
GAZİANTEP 95.6
İSTANBUL 98.4
İZMİR YAMANLAR 98.4
İZMİR ÇEŞME 98.4
KAHRAMANMARAŞ 91.5
KAYSERİ 96.5
KOCAELİ İZMİT 98.4
KONYA 98.3
MERSİN 89.4
MUĞLA BODRUM 94.0
MUĞLA FETHİYE 90.7
MUĞLA MARMARİS 98.4
OSMANİYE 94.4
SAKARYA ADAPAZARI 98.3
SAMSUN 99.4
SİVAS 92.9
ŞANLIURFA 90.0
TEKİRDAĞ 98.3
TRABZON 91.4
MALATYA 96.8

Programcılar ve Programları:
Adnan Cenk Tatar – Adnan”la Gitar Show Arzu Çağlan – Arzu”nun İnleyen Nağmeleri Cem Arslan – Gazoz Ağacı, Gazor Ceyhun Yılmaz – Ceyhun Yılmaz Show Mine Ayman – Mineccim Hadi Özışık – Hadi Özışık”la Konuşan Türkiye Rıza Esendemir – A-Rıza Show Serdar Gökalp – Serdar Yayında , Best 20 Füsun Alkan – Gönül Dostu Füsun Emre Tuncer – Gecelik Mutlu Yeşiltepe – Klasik Özkan Öztürk – Futbol Vadisi, Ceza Sahası Gönen – Gönen”le Best Gitar Mutlu Yeşiltepe ve Muammer Saral – LakLak Show