Baba Radyo Dinliyorsunuz

Baba Radyo Dinle

Baba Radyo radyosu hakkında

Dinleyenlerinin karşısına web yayıncılığı anlamında doyurucu bir canlı yayın listesiyle çıkan Baba Radyo, aynı zamanda mükemmel program ve programcılara da sahiptir. Birbirinden kaliteli yapımlarla karşımıza çıktığı gibi, zamanın en iyi arabesk ve fantezi dalındaki şarkılar ve şarkıcıları da evlerinize misafir ediyor. Ahmet’le Baba Nağmeler programıyla Ahmet Akkuş, Jale Devri programıyla Jale Şengün, Altan Vakti programıyla Altan Kiraz, Umut’la Keyfekeder programıyla Umut Kuzkaya gibi hem keyifli, hem de neşeli programlara, en iyi yayıncılarla birlikte ulaşma şansına erişebilirsiniz. Sadece web ve karasal yayın değil, son zamanda yaşanan gelişmeyle birlikte, Türsat 4A üzerinden de yayınlara başlayan Baba Radyo, TV ‘lerde bulunan radyolarla da hizmet vermektedir. Damar ağırlıklı bir yayın anlayışına sahip olan Baba Radyo dinleyicisine ağır arabesk yayınlarına ve programlarına da sahip olmasıyla insanlara farklı tarzda müzikler sunmaktadır.

baba radyo dinleFarklı, kendine has ve zor zamanlarınızda sizleri yalnız bırakmayacak, bir radyodan çok daha fazlası olan Baba Radyo, arabesk ve fantezi müzik anlamındaki isteklerinizi karşılayacak, birbirinden etkileyici ve sağlam müzik anlayışıyla, sorunlu zamanlarınızda en yakınınız olmayı planlıyor. İstanbul üzerinden ve yakın çevresinden 105.6 frekansı üzerinden karasal yayın yapan Baba Radyo, aynı zaman web üzerinden diğer şehirlerde yaşayan hayranlarına canlı Baba Radyo mobil dinle imkanlarını da aktif hale getirmiştir.

Baba Radyo sayesinde, tarihin en iyi damar parçalarını, en kaliteli yapımlarını ve müziklerini bulabileceğiniz gibi, programlarda işlenen konuların, insanların yüreklerine değdiğini de hissedebileceksiniz. İstanbul’un yanı sıra, Ankara ve İzmir’e de karasal yayın yapmaya başlayan Radyo Baba, Ankara 88.6, İzmir ise, 94.5 frekansları üzerinden yayınlarını sunmaktadır. Birbirinden değişik programlarına rastlayacağınız gibi, site üzerinden de istediğiniz farklı tasarımlara ulaşabilir, ciddi manada özen gösterilerek hazırlanan playlistlere ulaşabilirsiniz.

Diğer radyo platformlarından farklı olarak, dinleyenlerin yayıncılarla daha seri iletişim kurabilmesi, mesajlarını ileterek istek parçalarda bulunabilmesi için farklı bir yol izleyen Baba Radyo, teknolojinin tüm olanaklarını kullanmaktadır. Site üzerinden istek paneline yazabileceğiniz gibi, WhatsApp üzerinden de yayıncılara ulaşma şansı sunulmaktadır. Birbirinden kaliteli yayıncılara ulaştıracağınız mesajların, en doğru şekilde sizlere iletilmesi, radyo yayınlarında karşılaşmanız için titiz bir çalışma sergilenmektedir.

En baba konuların, harbi şekilde dinleyenlere aks edildiği, ciddi manada özenle işlenen konularında hiç kimseyi incitmeyecek şekilde seçildiği bir ortamda, en kaliteli zamanlarınızı geçirebilir, en eğlenceli anlarınızı yaşayabilirsiniz. Ölümsüz şarkıların vazgeçilmezi olarak kendilerini tanıtan ve birbirinden güzel zamanları geçirmenin yanı sıra, ciddi manada moral depolayıp, en kaliteli anlara ortak olmanızda sağlanmaktadır. En dertli zamanlarınızı paylaşacak, sizlere birkaç konuda yardımcı olacak ve değişik ruh hallerine geçişlerinizi sağlayacak olan bu mükemmel ortamda, kendinize bir yer ayırın.

Haberler, iletişim bölümü ve yayıncılar hakkında detaylı bilgilerin en şeffaf haliyle sunulup, birbirinden güzel durumların işlendiği ve en kaliteli müziklere yer verilen Baba Radyo, gelişmeye devam etmektedir.

Baba Radyo, Radyo 1’in frekansını devralıp kurulmuş İstanbul’da FM 105.6 frekansından yayın yapan, 4 Mayıs 2011de yayın hayatına başlamış olan radyo kanalıdır. Best FMi de bünyesinde bulunduran “Best Medya” çatısı altındaki Baba Radyo; Türk Sanat Müziği, Fantezi, Taverna ve Arabesk Müzik radyosudur.

İstanbula FM yayınıyla ve internet üzerinden ; Her aşkın bir şarkısı vardır, işte o şarkılar Baba Radyo da sloganıyla dinleyicilerine sesleniyor.

Yalnızlığının karanlığında bir yerde unuttuysan yüreğini bırak karanlığını aydınlatsın 105.6 Baba Radyo…

Yabancı geliyorsan kendine, aynadaki yüzün olur sana 105.6 Baba Radyo…

Sevdalı yüreğin kırılmışsa, hasretler üzerine yıkılmışsa eğer üzülme, Bırak Ölümsüz şarkılarla eşlik etsin gecene 105.6 Baba Radyo…